واحد تحقیقات و آموزش آسانسور و پله برقی ، به همت گروهی از دانشگاهیان و صنعت گران آسانسور و پله برقی زیر مجموعه مرکز مشاوره تخصصی صنعت (IPCC) در پردیس فناوری کیش بنا نهاده شده است و هدف اصلی آن پرداختن به موضوعات پژوهش های کاربردی و آموزش های تخصصی این حوزه است.

هم افزایی و همکاری با بخش های تولیدی ، صنعتی و یا اجرایی آسانسور و پله برقی و نیز جذب پروژه های مرتبط و نیز ایجاد ارتباطات علمی و تحقیقاتی با مراکز آموزشی داخلی و خارجی از دیگر رویکردهای این واحد است.

درباره پردیس 

*طراح ویژه راه اندازی سیستم مشاوره آنلاین از راه دور در صنعت کشور (دوراصنعت ) برگزاری دوره های آنلاین و الکترونیکی همزمان (E learning) در حوزه فنی و مهندسی، زبان های خارجی و کامپیوتر*

پردیس فناوری کیش حاصل تصمیم و هم افزایی جمعی از اساتید, نخبگان و کارشناسان خبره دانشگاهی و صنعتی میباشد که  ضمن ثبت اختراع اولین سامانه مشاوره از راه دور در صنعت (دورا صنعت) با بهره گیری از روش های علمی و فنی و تجربیات ارزنده خود در زمینه های سیستم های مشاوره الکترونیکی، مدیریتی, مهندسی و علوم انسانی توانسته است در انجام پروژه های کاربردی, تحقیق و توسعه (R&D) , کارگاه ها و سمینارهای پژوهشی و آموزشی همگام با تحولات روز جهان حرکت نماید. از این رو همواره مشارکت خود را با بدنه دانشگاه و صنعت جامعه حفظ نموده است.

دفتر اصلی این مجموعه در مرکز انتقال فناوریهای پشرفته کیش (high tech) مستقر می باشد و اعلام می نماید این دفتر و نمایندگی های آن در تهران، هیچگونه وابستگی تشکیلاتی و یا کارگزاری با نهاد های دولتی ندارد. و به عنوان بخش خصوصی دانش بنیان درصورت انعقاد تفاهم نامه همکاری با موسسات دولتی و یا خصوصی با آنها فعالیت می نماید.

بی تردید تبلور اندیشه, سرآمد بودن و پیشگامی در طرح های بزرگ و عرصه های علمی و فنی, نیازمند تحقق پیوند واقعی دانشگاه, صنعت و جامعه است.

<< پردیس فناوری کیش تبلور پیوند دانشگاه, صنعت و جامعه >>